Çağrı Merkezi / (0352) 333 44 44

Bize Yazın / info@koraxvip.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Firmamız 1988 yılında kurulmuş, elektronik ve beyaz eşya pazarlaması üzerine tımarı faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılında, müşterilerimize daha iyiyi ve daha kaliteliyi sunmak amacı ile elektronik eşya ithalat sektörüne adım atılmış ve halen elektronik eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Başta Rusya, Irak, Iran, Suriye, Gürcistan, Türkmenistan olmak üzere çaşıtlı ülkelerde Distribütör ve toptancılarının bulunduğu firmamızın, diğer bir faaliyet alanı ise elektronik ve beyaz eşya ihracatıdır.

Firma kalite hizmet üçgeni içerisinde sındıya kadarki ticaret hayatı surecinde hiçbir satıcı ve müşterisini üzmemeye gayret eden firmamız, su ana kadarki ilişkileri bundan sonraki çalışacağı firmalar için de bir referans kaynağı olmaya devam edecektir.
Firmamızın ana felsefesi:
Birinci kalite sertifikalı ürünleri müşterilerine en uygun Şartlarda ve stoktan derhal teslim etmektir.

Hedefimiz:

Sürekli gelişme mantığı içerisinde tüm çalışanların katılımı ve rekabet gücünü geliştirmek, teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikleri uygulamaya koymak.

İlkemiz

Müşteri ihtiyaç ve şikâyetlerini değerlendirerek en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak. Müşteriye yüksek kalite ve düşük maliyetli ürünleri istediği miktarda ve zamanında göndererek en iyi hizmeti sunmaktır. Satış öncesi ve sonrası sıfır hata ile çalışmak.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...